Серветка Медікомп (Medicompl) 10*10

  • Виробники HARTMANN
  • Модель: 411064
  • Наявність: Є в наявності
  • 31444 грн.

Перев'язувальні матеріали відіграють одну з головних ролей в лікувально-відновному процесі тканин епітелію на свіжій рані. У виборі пов'язки для захисту та ізоляції поверхні рани від шкідливих бактерій, механічних пошкоджень і бруду необхідно керуватися ще й тим фактом, що первинний перев'язувальний матеріал повинен добре поглинати ексудат зі свіжого шкірного ушкодження.

В асортименті виробника перев'язувальних матеріалів Hartmann (Німеччина) існує безліч пов'язок і серветок для догляду за ранами, серед яких самим простим у використанні є серветка Medicomp.

Серветка Medicomp має прямокутний розмір і сітчасту багатошарову структуру. Завдяки цій структурі серветка ідеально вбирає ранові виділення. Нетканий марлевий матеріал, який складається з віскози і поліефіру в співвідношенні 70:30, відмінно пропускає повітря під пов'язку, не порушуючи газообміну, внаслідок чого рана швидше заживає.

Серветка Medicomp є цілком безпечною для використання на відкритих ранах, оскільки не містить сполучних речовин і оптичних відбілювачів. Виріб вважається м'яким і атравматичним для рани. Medicomp не є самофіксуючою пов'язкою і вимагає додаткової фіксації на шкірі за допомогою допоміжного перев'язувального матеріалу. Серветки Medicomp можна використовувати разом з лікувальними препаратами, які покращують динаміку загоєння поверхні рани.

Сфера застосування серветок Medicomp дуже широка - вироби можна використовувати для догляду за раневими поверхнями після операції або травми, для захисту шкірного ушкодження при дренуванні і трахеостомії, при використанні катетерів, зондів, канюль.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.