Самоклейка пов`язка Гідрофілм I.V. Контрол (Hydrofilm ® I.V. Control) 9см*7см

  • Виробники HARTMANN
  • Модель: 685741
  • Наявність: Є в наявності
  • 43961 грн.

Допоміжні пристосування для інфузійної терапії вимагають правильної фіксації, оскільки пошкодження рани під катетером або канюлею тягне за собою неприємні наслідки аж до зараження крові. Для надійного закріплення катетера або канюлі на шкірі пацієнта використовуються різні пристосування, одним з найбільш зручних серед яких є пластир-пов'язка Hydrofilm I.V. Control.

Перев'язувальний матеріал Hydrofilm I.V. Control виконаний за технологією, запатентованою всесвітньо відомим виробником пов'язок Hartmann (Німеччина). Матеріал виконання - нетканий синтетичний 100% поліестеру, який відмінно підходить для ізоляції шкірного ушкодження під катетером від впливу зовнішнього середовища. Посилення поліуретанової плівкою дозволяє створити бар'єр від попадання вологи і забруднень з навколишнього світу. При цьому шкіра під пов'язкою Hydrofilm I.V. Control не пріє, оскільки матеріали пов'язки є повітропроникними, а значить, не дозволяють газообмінним процесам порушуватися.

Пов'язка Hydrofilm I.V. Control є самоклеючою. У ролі адгезивного агента виступає гіпоалергенний синтетичний клей - поліакрілат, який не подразнює шкіру і не вимагає частої заміни, що дозволяє значно економити на перев'язному засобі. Після зняття пов'язки Hydrofilm I.V. Control клей не залишає неприємних липких слідів.

Пов'язка Hydrofilm I.V. Control виконана в формі прямокутника білого кольору з прозорим оглядовим віконцем з одного боку. Через це віконце можна візуально контролювати стан рани під катетером.

Виріб Hydrofilm I.V. Control застосовується безпосередньо для фіксації катетера на шкірі, а також може бути використано для захисту місця взяття пункції від бактерій, вірусів і забруднень. Пов'язку носять до 7 днів, якщо показаннями лікаря не передбачена більш часта зміна катетера або канюлі.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.