Пов`язка Зетувіт (Zetuvit l) 20*40

  • Виробники HARTMANN
  • Модель: 413704
  • Наявність: Є в наявності
  • 47 грн.

Для догляду за ранами, які виділяються секрет зі слабкою і помірною силою, важливо використовувати перев'язувальні засоби з високою поглинальною здатністю ексудату. До таких перев'язувальних матеріалів можна віднести пов'язку Zetuvit від німецького виробника Hartmann.

Пов'язка Zetuvit складається з гіпоалергенних матеріалів, які знижують ризик виникнення небажаних шкірних проявів до нуля. Зовні Zetuvit покрита водовідштовхувальною поліпропіленовоюлівкою на нетканій основі, який запобігає проникненню вологи із зовнішнього навколишнього середовища в рану, а значить, ізолює рану і від бактеріальної інфекції. Пов'язка зовні біла і гладка, приємна на дотик і непомітна під одягом. Також виріб відмінно пропускає повітря під пов'язку, не порушуючи газообмін шкіри

Усередині Zetuvit - це прокладка, виконана з м'якого распушенного матеріалу на основі багатошарової целюлози з високим поглинанням. Zetuvit зсередини покрита спеціальним синтетичним шаром, який забезпечує рівномірний розподіл ексудату в прокладці. У пов'язці Zetuvit присутній капілярний ефект, що дозволяє ексудату вбиратися зі значною швидкістю. Пов'язка має незначний амортизуючий ефект, пом'якшуючий зовнішній тиск.

Показання до застосування пов'язки Zetuvit від Hartmann:

  • помірно і слабко екссудірующіе рани;
  • лімфатичні, трофічні, діабетичні виразки;
  • пухлини.

Пов'язка Zetuvit вимагає додаткової фіксації за допомогою бинтів і пластирів. Може використовуватися в комплексі з компресійною терапією. Пов'язку не можна формувати за розміром, виріб підбирається індивідуально під розмір рани.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.