Пов`язка Гідротак Сакрал (HydroTac Sacral ) 18см*18см

  • Виробники HARTMANN
  • Модель: 685826
  • Наявність: Є в наявності
  • 245 грн.

Рани з поганою тенцендіей до загоєння - потенційна небезпека для всього організму. Мало того, що таке шкірне ушкодження надає значний дискомфорт і вимагає постійного догляду, до того ж через таку рану в кров може потрапити хвороботворна інфекція. Тому і пацієнти, і лікарі зацікавлені в прискоренні грануляції та епітелізації тканин таких ранових поверхонь.

Ідеальним засобом для лікування і догляду за ранами з рясним і середнім виділенням ексудату є HydroTac Sacral на гідрогелевій основі. Пов'язка HydroTac Sacral - це продукт інноваційної розробки бренду Hartmann. Виріб складається з високоякісних матеріалів, скомпанован в три шари:

  • зовнішній шар пов'язки - поліуретан з повітропроникними і водовідштовхувальними властивостями. Надає найкращу ізоляцію рани від зовнішніх впливів, при цьому відмінно пропускає кисень під пов'язку і дозволяє шкірі дихати. Пов'язка приємна на дотик і не обмежує рухової активності.
  • серединний шар - губчастий матеріал з високою поглинальною здатністю. Прошарок відмінно вбирає все виділення з рани завдяки пористій структурі. При цьому ексудат відмінно утримується всередині пов'язки протягом всього періоду носіння.
  • гідрогелевий шар, який контактує з поверхнею рани, складається з суміші поліуретану і полісечовини з вмістом пропіленгліколю. Гідрогель здатний зволожити суху рану. Вологе середовище, яка утворюється на кордоні контакту пов'язки і поверхні рани, сприяє загоєнню і перешкоджає адгезії пов'язки до свіжих тканин епітелію. Щоб видалити пов'язку, не потрібно пошкоджувати рану.

По краях пов'язки передбачений адгезивний кант з поліакрілатним клеєм, що дозволяє пов'язці триматися на шкірі без додаткової фіксації. Поліакрилат не викликає небажаних шкірних реакцій і при знятті не залишає липких слідів.

Пов'язку HydroTac Sacral накладають так, щоб виріб покривав рану на 1-2 см за краї. При необхідності пов'язку можна розрізати за допомогою стерильних ножиць. Міняти пов'язку варто тоді, коли ексудат виступає за межі пов'язки.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.