Пов`язки комб. ГідроКлін Кевіті (HydroClean Cavity ) d 5,5см

  • Виробники HARTMANN
  • Модель: 609006
  • Наявність: Є в наявності
  • 136 грн.

Для глибоких ран з поганою тенденцією до загоєння важливо підібрати правильний догляд, який спростив і прискорив би процес загоєння поверхні рани. Як правило, для таких шкірних ушкоджень використовуються вологі перев'язувальні матеріали.

Виробник медичних товарів, і в тому числі перев'язувальних засобів, Hartmann пропонує значну кількість пов'язок для лікування і догляду за ранами з некротичними і гнійними виділеннями, серед яких вигідно вирізняється пов'язка HydroClean Cavity.

Пов'язка HydroClean Cavity відмінно підходить для спеціального регенераційної догляду. Перев'язувальний засіб предактивований фізіологічним розчином Рінгера. Завдяки цьому відбувається постійне очищення поверхні рани і прискорення регідратації тканин. Розчин Рінгера сприяє відторгненню утворилися некротичних клітин. Суперабсорбуюча складова пов'язки HydroClean Cavity поглинає весь ексудат, який виділяє рана, і утримує його в собі до 3 діб. Вбирає здатність пов'язки HydroClean Cavity дозволяє використовувати виріб для ран з високим ступенем ексудації - пролежнів, трофічних і діабетичних виразок, хронічних ран різної етіології. Суперабсобуючий полімер вбирає подушечки знижує ризик розмноження мікроорганізмів, тому може використовуватися для догляду за клінічно інфікованими шкірними ушкодженнями.

Поверхня пов'язки HydroClean Cavity, що контактує з раною, є атравматичною. Адгезія пов'язки до рани неможлива через нанесення на контактний шар силіконових смужок. Пов'язка видаляється безболісно, не завдаючи неприємних відчуттів і не порушуючи цілісності свіжоутвореними тканин епітелію.

Пов'язка HydroClean Cavity не є самофіксуючою, тому для її закріплення на шкірі потрібно використовувати фіксуючі бинти і пластирі. Варто відзначити, що пов'язку HydroClean Cavity не можна розрізати і формувати за розміром, виріб підбирається виключно під розмір поверхні рани.

Режим носіння перев'язувального засобу HydroClean Cavity - від 12 годин.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.