Пов`язка ГідроКлін (HydroClean ) d 5,5см

  • Виробники HARTMANN
  • Модель: 609304
  • Наявність: Є в наявності
  • 144 грн.

Для первинного догляду за ранами, які погано піддаються загоєнню, необхідно використовувати спеціальні перев'язувальні матеріали, які б сприяли активному очищенню рани і створення умов, що прискорюють процес відновлення епітелію на пошкодженій ділянці.

Таким перев'язувальним матеріалом є пов'язка HydroClean від всесвітньо відомої компанії з виробництва медичного обладнання Hartmann (Німеччина). Пов'язка HydroClean виконана з багатошарового матеріалу круглої форми. Центральна частина пов'язки містить суперабсорбуючий полімер, який поглинає весь ексудат, що виділяється з рани. Подушечка покрита гідрофобним прошарком, яка перешкоджає прилипанню виробу до поверхні рани. Зовнішня гідрофобна оболонка не дозволяє пов'язці промокати.

Пов'язка HydroClean просякнута багатофункціональним фізіологічним розчином Рінгера. Електролітичні іони з розчину стимулюють клітини шкіри, змушуючи їх ділитися і відновлюватися швидше. Таким чином відбувається безперервне зволоження і промивання рани. Створюється правильне середовище для формування грануляційної тканини. Також завдяки безперервному надходженню розчину Рінгера в рану некроз, який може утворюватися на пошкодженій поверхні, розчиняється і відділяється, а секрет з рани поглинається і затримується в подушечці.

Пов'язка HydroClean від Hartmann підходить для ран на стадіях запалення і грануляції: для трофічних і діабетичних виразок, пролежнів, ран з некрозом, хронічних або клінічно інфікованих пошкоджень шкіри різної етіології.

Пов'язка HydroClean вимагає додаткової фіксації на шкірі за допомогою бинтів або пластирів. Виріб накладають на рану на добу, після чого потрібна заміна перев'язувального матеріалу. Після зняття пов'язки може створитися враження, що рана збільшилася в розмірі, проте це не так. Навпаки, це є ознакою початку лікування рани, оскільки некрози, що торкнулися краю рани, розчинилися і поступилися шляхом свіжим здоровим тканинам. У деяких випадках також може спостерігатися запальний процес навколо ушкодження, що свідчить про поліпшення циркуляції крові через очищення рани.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.