Пов`язка Космопор Стеріл ( Cosmopor Steril ) 10см*10см

  • Виробники HARTMANN
  • Модель: 900820
  • Наявність: Є в наявності
  • 21520 грн.

Для захисту післяопераційних ушкоджень шкіри, незначних за розміром саден, порізів та інших шкірних дефектів необхідно використовувати перев'язувальний матеріал високим ступенем ізоляції від зовнішніх механічних та бактеріальних втручань. Таким матеріалом виступає Пов'язка пластиру Cosmopor Steril від німецького виробника перев'язувальних матеріалів Hartmann.

Пов'язка Cosmopor Steril ідеально підходить для ізоляції рани невеликого розміру від впливу зовнішнього середовища. Зовнішній шар пов'язки Cosmopor Steril - це еластичний синтетичний поліефір з високою повітропроникністю. Завдяки тому, що повітря безперешкодно циркулює під пов'язкою, рана не пріє, не порушується її газообмін і не виникає інших ускладнень. Зовні пов'язка Cosmopor Steril гладка і м'яка, приємна на дотик, непомітна під повсякденним одягом.

Виріб призначений для поверхневих ран зі слабким або помірним ступенем ексудації. Все виділення з таких шкірних ушкоджень поглинаються спеціальною віскозною вставкою з внутрішньої сторони пластиру. Цей прошарок здатний утримувати секрет з рани, що сприяє прискоренню процесу загоєння. Поверхня віскозного прошарку є атравматичною, оскільки покрита поліетиленовим мікросетчатим прошарком, і при заміні не пошкоджує ніжні новоутворені тканини епітелію.

У ролі адгезивного агента, який допомагає утримувати пов'язку на шкірі, виступає гіпоалергенна речовина на синтетичній основі - акрілат. Акрилат вважається матеріалом, що не викликає небажані шкірні реакції і мацерацию шкіри під пов'язкою. Пластир не відклеюється в процесі носіння. Клейка сторона захищена обробленим силіконом папером.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.