Бинт фіксуючий Пеха Хафт (Peha- Haft ) 12см*4м

  • Виробники HARTMANN
  • Модель: 932445
  • Наявність: Є в наявності
  • 42 грн.

Відтепер перев'язки стане робити набагато простіше, швидше і приємніше, оскільки виробник перев'язувальних матеріалів для захисту ран HARTMANN (країна бренду - Німеччина) представляє вашій увазі унікальний бинт Peha-haft.

Бинт Peha-haft - це когезивна самофіксуюча стрічка в рулоні. Основною відмінною характеристикою виробу є його подвійний ефект зчеплення, тобто для фіксації бинта на тілі досить накласти 2-3 витка бинта і просто прикріпити один кінець бинта до іншого , і виріб буде міцно триматися без вузлів.

Бинт Peha-haft від HARTMANN виконаний з матеріалу, який складається на 43% з віскози, на 37% - з бавовни і 20% - з поліаміду. Матеріал має ткану пористу структуру, відмінно пропускає повітря під пов'язку, не допускаючи разм’якшення тканин. Тканина просякнута синтетичним клеєм з гіпоалергенними властивостями, завдяки цьому досягається ефект самофіксаціі. При цьому вона не липне безпосередньо до шкіри і одягу.

Когезивний бинт Peha-haft розтягується на 85% від початкового розміру. Ця властивість дозволяє накладання бинта на рухомі ділянки суглобів. Виріб досить швидко просихає від вологи, тому його можна накладати на пов'язки, просочені лікувальними мазями і розчинами. Зносостійкість бинта дає можливість носити пов'язку по 2-3 дня без необхідності заміни. Виріб не є стерильним продуктом і передбачає використання стерильної підкладки.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.