Melgisorb® Plus пов'язка атравматична сорбційна з кальцієм - альгінатом, стерильна 10 х10 см

  • Виробники Molnlycke
  • Модель: 252200
  • Наявність: Є в наявності
  • 134 грн.

Мінімальна кількість для замовлення: 10

Мельгісорб (Melgisorb®) Альгінатна абсорбуюча тампонуюча пов'язка. Склад: пов'язка складається з волокон кальцію-альгінату.

Властивості: пов'язка Melgisorb абсорбує велику кількість ексудату - у 18 разів більше власної ваги. Має хорошу вологовбиральну і очищуючу дію. Високі пластичні властивості дають можливість тампонувати глибокі рани і кишені. Альгинатне волокно, абсорбуючий ексудат, утворює м'який вологий гель, створюючи при цьому вологе середовище сприятливе для загоєння рани. Гель також запобігає розтіканню ексудату по краях, зменшуючи мацерацію. М'який вологий гель не прилипає до рани, зменшуючи травмування та заподіяння болю під час носіння і зміни пов'язки. Гель легко змивається стерильним фізіологічним розчином. Видаляється безболісно.

Галузь застосування Для догляду за гострими і хронічними глибокими і кавалками ранами, інфікованими, наприклад, при важко оброблюваних ранах в невідкладної і пухлинної хірургії, при абсцесах, фурункулах, пролежнях і т.п .; а також для площинних ран з невеликою кількістю секрету; можлива комбінація з усіма раневими пов'язками.

Спосіб застосування Очистити і промити рану відповідно стандартним вимогам. Обсушити навколишні рану ділянки шкіри. Вибрати розмір пов'язки виходячи з площі ураження (пов'язка повинна бути трохи більше рани). Накладаючи пов'язку обрізати (використовувати стерильні ножиці) або скласти пов'язку так, щоб вона відповідала розміру рани. Накласти пов'язку безпосередньо на поверхню рани. Нещільно заповнити рану так, щоб прокладка не заходила за краї рани. Закріпити Melgisorb за допомогою допоміжної (вторинної) пов'язки. Залежно від кількості виділяється ексудату пов'язка може залишатися на рані від доби до декількох днів. Спочатку її ймовірна заміна кожні 24 години. Критерії зняття пов'язки, повне перетворення пов'язки в гель. Замінити Melgisorb коли вторинна пов'язка вичерпала свої абсорбуючі властивості, або в будь-якому випадку, коли того вимагає загальноприйнята практика загоєння ран. Щоб замінити пов'язку Melgisorb необхідно акуратно зняти вторинну пов'язку. Якщо рана виявиться сухою, перед зняттям необхідно просочити пов'язку Melgisorb звичайним стерильним сольовим розчином. Акуратно вийняти пов'язку з рани. При необхідності слід промити рану в відповідно до стандартних вимог перед накладенням нової пов'язки.

 Протипоказання невідомі. Умови зберігання Зберігати Melgisorb в сухому місці при температурі не вище 35 ° C (95 F). Не застосовувати препарат пов'язку, якщо внутрішня упаковка пошкоджена. Стерильність гарантована тільки в разі цілісності внутрішньої упаковки. Повторно пов'язка не стерилізувати. Форма випуску Розміри, см: 5 х 5; 10 х 10. Стерильно, запечатано поштучно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.