Пластир фіксуючий текстильний Omniplast® 2,5 см х 5м 1шт.

  • Виробники HARTMANN
  • Модель: 900441
  • Наявність: Є в наявності
  • 35 грн.

Для фіксації марлевих і ватяних пов'язок, катетерів і канюль, дренажів на шкірі, для захисту невеликих областей шкіри від натертостей і мозолів рекомендується використовувати надійний пластир на самоклейкій основі. Якраз таким продуктом і є фіксуючий пластир Omniplast з текстильною поверхнею і липким шаром.

Пластир Omniplast пропонує нам виробник перев'язувальних матеріалів з Німеччини Hartmann. Виріб виконаний у вигляді довгої стрічки на пластиковій котушці-бобіні. Ширина стрічки 2.5 см, довжина - 5 м. Пластир можна формувати за потрібним розміром без допомоги ножиць, просто розриваючи по перфорації на краях перев'язочної стрічки. Завдяки цьому продукту вистачає досить надовго.

Пластир Omniplast має водовідштовхувальні властивості і при контакті з водою зберігає свої властивості, що клеять, продовжуючи захищати поверхню рани від попадання вологи.

Пластир досить легко наноситься на шкіру і також просто видаляється без неприємних відчуттів за допомогою однієї руки. Виріб не залишає слідів на шкірі після зняття. Пластир Omniplast від Hartmann відмінно підходить для чутливої шкіри, оскільки клейова основа є гіпоалергенною.

Бежевий колір виробу робить його непомітним в повсякденному використанні. Omniplast показав відмінні властивості зносостійкості: при тривалій експлуатації фрагмент клейкою стрічки не з'їжджає і не відклеюється навіть при терті із взуттям і одягом.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.