Кістковий віск Ethicon Bone Wax 2,5 г W31C

  • Виробники Ethicon
  • Модель: W31C
  • Наявність: Є в наявності
  • 128 грн.

Для зупинки кровотечі з каналів в кісткових тканинах медичні працівники, як правило, використовують механічний бар'єр-тампонаду із спеціальних засобів для гемостазу. Досконалим методом зупинки крові з кісткової тканини вважається використання хірургічного воску.

Американський бренд по виробництву медичних товарів Ethicon представляє вашій увазі хірургічний віск Bone Wax, який забезпечує стійкий локальний гемостаз при розміщенні його на розсіченій або просвердленій кістковій порожнині. Хірургічний віск Bone Wax являє собою тверду масу білого кольору, яка випускається в пакетах прямокутної форми фасуванням по 2.5 г.

Склад хірургічного воску Bone Wax від Ethicon:

  • білий (вибілений) бджолиний віск Ph Eur - 75%;
  • парафін восковий DAB / BP - 15%;
  • пальмітат ізопропілу DAB - 10%.

Пакет з хірургічним воском Bone Wax розкривають безпосередньо перед процедурою, щоб уникнути висушування і інфікування стерильного продукту. Стерилізація засобу проводиться шляхом опромінення. Перед початком використання віск слід розім'яти в руці для розм'якшення до необхідної консистенції. Слідом Bone Wax накладається на ранову ділянку кістки на розсуд хірурга. Надлишок засобу слід видалити.

Bone Wax є нерозсмоктувальним хірургічним матеріалом, який може бути фізичним бар'єром для зрощення пошкоджених кісткових тканин, тому його використання небажане в тих випадках, коли важлива швидка регенерація кісток.

До побічних ефектів застосування хірургічного воску Bone Wax відноситься незначна запальна реакцій тканин в місці безпосереднього прилягання їх до місця локалізації воску. Будучи чужорідним тілом, засіб в ряді випадку загострює вже протікання існуючого запального процесу.

Тип

Засоби для гемостазу

Склад

Бджолиний віск (75 %)

Парафін восковий (15 %)

Пальмітат ізопропілу (10 %)

Колір

Білий

Вага, г

1.5

Виробник

Ethicon (США)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.