Пристрій аплікаційний Ляпко циліндричний (ПАЛЦ) "Валик універсальний М" з кроком 3,5мм

  • Виробники Ляпко
  • Модель: 21236
  • Наявність: Є в наявності
  • 497 грн.

Для того, щоб пробудити внутрішні енергетичні запаси організму, використовуються різні техніки, однією з найбільш ефективних серед яких є рефлексотерапія. Такий спосіб впливу відомий вже давно, однак відносно недавно українським вченим Миколою Ляпко були винайдені аплікаційні пристрої, які множинною голчастою акупунктурою без проникнення всередину шкірного покриву здатні ставити на ноги навіть при важких захворюваннях. Такі аплікатори Ляпко вже широко поширилися на території України і за її межами.

"Валик універсальний М" - це пристрій аплікаційний циліндричний, який відноситься до виробів динамічного впливу. Інакше масаж з аплікатором "Валик універсальний М" називають "мільйонний багатоголковий душ". Динамічні аплікатори мають більший ефект вплив на тканини в порівнянні зі статичними плоскими виробами. Ефект досягається за двома напрямками: рефлекторно-механічний і гальвано-електричний вплив. Вібраційні і мікромасажні навантаження від виріб "Валик універсальний М" здатні розбудити гладку мускулатуру під шкірою і змусити її скорочуватися, прискорюючи кровообіг, а гальванічний струм, який виникає між голками аплікатора, пробуджує біологічно активні точки організму.

"Валик універсальний М" виконано у формі циліндра з діаметром 51 мм і довжиною 72 мм. Відстань між голками валика - 3.5 мм. Голки виконані з різних металів - міді, цинку, нікелю, заліза і срібла, які шляхом електрофорезу проникають в клітини тканин і стимулюють в них фізико-хімічні реакції. Виріб виконаний на ручці.

За допомогою аплікатора "Валик універсальний М" легко здійснювати лікувально-профілактичні процедури в терапії захворювань опорно-рухового апарату, нервової системи, шлунково-кишкового тракту. Виріб відмінно підійде для підвищення працездатності, нормалізації життєвого тонусу, зняття болю і набряків, поліпшення роботи імунної системи. Валик допомагає прискорити процеси регенерації після травм і операцій. Відносним протипоказанням до використання аплікатора Ляпко є онкологічні захворювання, а також гострі запальні процеси і пошкодження тканин.

"Валик універсальний М" використовується також в якості способу діагностування прихованих захворювань. Діагностика базується на впливі мікроголчатої акупунктури на рефлекторні точки, які пов'язані з вісцеральними органами. Так, за відсутності патологій шкіра в місці впливу аплікатора буде рожевою і теплою. Але при різних захворюваннях можуть спостерігатися патологічні зміни - оніміння, зниження чутливості, або ж навпаки, почервоніння і різкий біль в місці прикладання валика.

Тип 

Пристрій аплікаційний Ляпко циліндричний (ПАЛЦ)

Розмір, мм

51х72

Матеріал 

Гума медичного призначення 

Матеріал игл

Мідь, цинк, нікель, залізо, срібло

Крок голки, мм

3.5

Загальна кількість голок

496

Виробник

Ляпко (Україна)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.