Пристрій аплікаційний Ляпка плоский ПАЛП "Квадро" з кроком 5,8мм

  • Виробники Ляпко
  • Модель: 20628
  • Наявність: Є в наявності
  • 758 грн.

Унікальний винахід українського вченого Миколи Ляпко вивів на новий рівень розвитку рефлексо- і мануальну терапію. Аплікатори Ляпко тепер - одне з найбільш часто використовуваних пристосувань для реабілітації в санаторних і медичних установах.

Аплікаційний пристрій Ляпко "Квадро" - це еластична пластина, яка виконана з гуми. Така гума є безпечною для організму людини, тому широко поширена в медичних виробах. Функціональною особливістю виробу є наявність великої кількості металевих голок, рівномірно розподілених по поверхні виробу. Голки розташовані з кроком 5.8 мм, загальна їх кількість - 1780. Розміри виробу - 11.8х47 см, це оптимальні габарити для того, щоб використовувати аплікатор для будь-якої зони людського тіла. При необхідності аплікатор можна формувати під індивідуальні потреби пацієнта за допомогою ножиць.

Принцип дії аплікатора Ляпко "Квадро" на організм людини

Аплікаційні пристрої Ляпко грунтуються на китайській методиці голковколювання, однак голки в аплікаторі Ляпко не проникають в шкірний покрив, а лише рефлекторно впливають на біологічно активні точки організму, примушуючи їх прокидатися і включатися в роботу. Пристрій Ляпко надає дію мікромасажу шкіри і підшкірних шарів. Особливою властивістю металевих голок є можливість утворювати аферентні потоки імпульсів, які позитивно впливають на нейрони спинного мозку. Голки аплікатора Ляпко "Квадро" виконані з заліза, міді, цинку, срібла і нікелю.

Дія аплікаційного пристрою "Квадро" полягає в основному в профілактичному впливі на організм. Виріб стимулює імунну систему нашого організму, підвищує працездатність, поліпшує настрій, нормалізує режим сну. За допомогою аплікаторів Ляпко можна прискорити настання терапевтичного ефекту від основного способу лікування, вироби підсилюють ефект від масажів, електрофорезу, мануальної терапії. Зафіксовані випадки прискорення обміну речовин, нормалізації гормонального балансу, усунення болю при менструальному циклі.

Показання до використання аплікатора Ляпко "Квадро":

  • з боку дихальної системи - бронхіальна астма, пневмонія, ангіна;
  • з боку нервової системи - головний біль, ДЦП, невралгія, міастенія, енурез;
  • з боку серцево-судинної системи - гіпертонія, стенокардія, кардіосклероз, варикоз;
  • з боку травної системи - панкреатит, виразка шлунка, гастрит;
  • акушерство і гінекологія - токсикоз, відновлення після пологів, клімактеричний синдром, порушення менструального циклу;
  • з боку опорно-рухового апарату - міозит, тендовагініт, міалгія, травми, післяопераційні стани та ін.

Догляд за виробом в домашніх умовах можна здійснювати за допомогою мильного розчину. В умовах медичних установ виріб дезінфікують після кожного використання за допомогою дезінфекторів, які не містять хлор.

текст регсайт

Тип 

Пристрій аплікаційний Ляпко плоский 

Крок голки, мм

5.8

Кількість голок

1780

Розмір, мм

118х470

Матеріал основи

Гума медичного призначення

Матеріал голок

Залізо, мідь, цинк, нікель, срібло

Виробник

Ляпко (Україна)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.