Компресорний інгалятор Omron NE-C801 S-E

  • Виробники Omron
  • Модель: NE-C801 S-E(105645)
  • Наявність: Є в наявності
  • 1695 грн.

Інгалятор OMRON NE-C801 SE можна використовувати вдома або в приватних клініках, лікарнях. Прилад має гарантію високої якості, а саме сертифікат Європейського стандарту EN 13544-1.

Небулайзер має певні переваги, що робить його одним з найпривабливіших в асортименті. Під час роботи не створює багато шуму, він дуже легкий і компактний. При необхідності його можна транспортувати без зайвих складнощів. Завдяки повноцінній комплектації, інгалятор підходить для маленьких дітей.

Унікальна камера з системою віртуальних клапанів

Прилад використовує сучасну запатентовану технологію CompAIR™, яка забезпечує просте використання. Конструкція апарату знижує втрати ліків під час видиху, а на вході - забезпечує максимальне надходження аерозолю. Інгалятор створює ідеальний потік повітря для людей, ослаблених хворобою, а відсутність клапанів допомагає заощадити час і витрати на обробку ліки. Таким чином, аерозоль надходить в легені тільки коли пацієнт робить вдих.

Респірабельна фракція небулайзера

Респірабельна фракція становить 74% - це означає, що саме такий обсяг ліків буде засвоюватися організмом. Тому одужання буде відбуватися швидко!

Обсяг небулайзерної камери

Від 2 до 7 мл лікарського препарату вміщається в камеру, після використання залишається не більш 0,7 мл.

Потужний компресор

Розпилення (процес перетворення рідини в аерозоль) відбувається дуже швидко - зі швидкістю 0,3 мкм. Частинки надходять в різні відділи дихальної системи, тим самим збільшуючи ефективність застосування.

Рівень шуму і розмір

Низький рівень шуму - 46 дБ, дозволить використовувати прилад в нічний час доби та не буде лякати дітей гучними звуками. Прилад невеликий за розмірами та легкий, тому його можна брати з собою в подорожі та легко транспортувати. У комплект входить сумка, що вміщає апарат і всі аксесуари.

Габарити 14,2 x 7,2 x 9,8 см, а вага всього лише - 270 грамів.

Як дезінфікувати прилад?

Головне у використанні інгалятора в домашніх умовах - легкий процес очищення. Щоб підготувати прилад до використання не потрібні спеціальні засоби або навички. Необхідно виконати прості вказівки:

  1. Перш ніж використовувати інгалятор, прокип'ятіть камеру, загубник і назальну канюлю протягом 10 хвилин. Також, можна просто обробити їх 3% розчином перекису водню. Після обробки досить промити теплою проточною водою і висушити.
  2. Маску кип'ятити не можна, її можна просто обробити перекисом.
  3. Повітрявідвідну трубку і компресор протріть вологою серветкою.
  4. Перевіряйте фільтр раз в 1-2 місяці, якщо він став темним - замініть. Фільтр повинен був сухим, його не можна мочити та чистити самостійно.

Зверніть увагу, що після використання, очищати потрібно всі аксесуари.

Примітка

Перед початком використання отримайте дозвіл у лікаря на застосування інгалятора і лікарських засобів.

Комплектація

Компресор, небулайзерна камера, повітрявідвідна трубка (ПВХ), загубник, насадка для носа, маска для дорослих, маска для дітей, запасні повітряні фільтри (5 шт.), Адаптер змінного струму, сумка для зберігання.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.