Спеціалізований аплікатор Ляпко "Стелька плюс" з кроком 5,0 мм (розм. 37-40)

 • Виробники Ляпко
 • Модель: 20758
 • Наявність: Є в наявності
 • 626 грн.

Методи рефлексотерапії застосовуються на різних ділянках тіла, з тому числі і на кінцівках. Насиченими зонами біологічно активних точок організму є стопи людини. Для впливу на цю частину тіла український винахідник-рефлексотерапевт Микола Ляпко розробив спеціальні устілки-аплікатори Ляпко, які здатні м'яко впливати на енергетично сконцентровані точки і пробуджувати внутрішні ресурси енергії за рахунок мінімального мікромассажного впливу.

Пристрій аплікаційний Ляпко плоский (УАЛП) "Устілка плюс" виконана з натурального біосумісного каучуку, який широко використовується в медичних виробах. Голки, які рівномірно розподілені по поверхні устілки з кроком 5 мм, виконані з металів - цинк, мідь, нікель, залізо, срібло. Всього на устілці 1494 голки. Розмір устілки відповідає розміру ноги з 37 по 40. Ширина виробу - 10 см, довжина 252 мм. У комплекті з устілками йдуть спеціальні текстильні тапочки, які роблять експлуатацію устілок максимально комфортною.

Пристрій "Стелька плюс" - це особливий аплікатор. Конструкція виробу така, що навантаження на стопу є дозованою і регульованою. Наявність обмежувальних валиків виключає пошкодження шкіри металевими голками, тому використання устілок Ляпко не має обмеження за віком і станом здоров'я. У устілках можна сидіти, стояти, ходити, бігати і навіть стрибати, голки не проникають крізь шкіру і не доставляють незручностей.

Як відомо, на стопі людини розташовано безліч активних точок, які впливають на різні органи. Внутрішня частина стопи відповідає за здоров'я хребта, пальці ніг мають зв'язок з головним мозком та носовими пазухами. Мізинець і безіменний пальці ніг пов'язані з очима і вухами. Лівосторонні точки стопи відповідають за стан серця, п'ята пов'язана зі статевими органами. Тому впливаючи на стопу, аплікатор "Устілка плюс" впливає на весь організм в цілому.

Для тонізуючого впливу варто використовувати устілки в режимі ходьби або бігу, час використання - до 10 хвилин. Для розслаблення плавно рухайте стопою з устілкою в положенні сидячи або лежачи, час впливу - до півгодини. Устілки можна використовувати на щоденній основі і, якщо ви вже звикли до виробу, надягати під носок з натуральної тканини. Крім стопи, аплікатор "Устілка плюс" може бути використана у вигляді статичного аплікатора для будь-якої іншої частини тіла.

Показання до використання аплікатора "Устілка плюс":

 • хвороби опорно-рухової системи;
 • захворювання шлунково-кишкового тракту;
 • патології нервової системи, придбані і вроджені;
 • хвороби серця і судин;
 • оздоровлення зору і слуху;
 • профілактика вірусних захворювань;
 • безсоння та ін.

Аплікатор Ляпко "Устілки плюс" не потребує дезінфекції при індивідуальній експлуатації. У разі використання виробу в умовах санаторію або лікарні слід знезаражувати виріб після кожного пацієнта. Для цього використовуються миючі засоби, які не містять хлор.

Тип

Пристрій аплікаційний Ляпко плоский (ПАЛП)

Розмір, мм

100х252

Розмір ноги

37-40

Матеріал

Гума медичного призначення

Матеріал голок

Мідь, цинк, нікель, залізо, срібло

Крок голки мм

5

Загальна кількість голок

1494

Виробник

Ляпко (Україна)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.