Спеціалізований аплікатор Ляпко "Стелька плюс" з кроком 5,0 мм (розм. 43-46)

  • Виробники Ляпко
  • Модель: 20772
  • Наявність: Є в наявності
  • 776 грн.

Давно відомий той факт, що на стопах людини знаходиться безліч біологічно активних точок, які пов'язані з усіма системами організму людини. Для рівномірного впливу на всі рефлекторні області ступні український рефлексотерапевт Н. Г. Ляпко розробив спеціальні аплікатори-масажери "Устілка плюс".

Пристрій аплікаційний Ляпко плоский "Устілка плюс" представляє собою прогумовану устілку. Основний матеріал виконаний на основі натурального каучуку і безпечний для здоров'я людини. Розмір устілки - 116х298 мм, що відповідає розмірному ряду з 43 по 46 розмір ноги дорослої людини. По всій поверхні виробу "Устілка плюс" рівномірно розподілені маленькі голки. Відстань між голками - 5 мм, матеріал голок - важливі для здоров'я організму метали: залізо, цинк, нікель, мідь, срібло. З боку устілки є обмежувальний валик, який запобігає зміщення ноги і пошкодження шкіри. Носити устілки Ляпко можна тривалий час, вони не завдають дискомфорту. У комплекті з устілками йдуть спеціальні текстильні тапочки, які роблять використання устілок більш зручним і комфортним.

Дія аплікатора "Стелька плюс":

  • механічна і рефлекторна - полягає в мікромассажному і вібраційному впливі на тканини, внаслідок чого скорочується гладка мускулатура і прискорюється кровообіг;
  • гальвано-електрична - коли між голками виникають мікроструми, вони здійснюють мікроелектрофорез металів, з яких виконані голки, до клітин організму, що активує фізико-хімічні процеси.

З аплікатором "Устілка плюс" можна не тільки сидіти і стояти, а також ходити, стрибати і навіть бігати, адже при ударному навантаженні ефект буде ще краще. Для тонізуючого впливу рекомендується проводити активні рухи (біг, стрибки) протягом 5-10 хвилин, для заспокійливого ефекту використовуйте устілки в положенні сидячи або лежачи.

Вплив "Устілки плюс" поширюється не тільки на опорно-руховий апарат. За допомогою аплікаційного пристрою "Устілка плюс" можна зняти загальну втому, підвищити працездатність, поліпшити життєвий тонус, позбутися від болю і спазмів, зменшити прояв слабкості, підвищити іммуннітет і стресостійкість.

Серед показань до використання аплікаторів "Устілка плюс":

  • хвороби нервової системи: безсоння, невроз, невралгія, енурез, психічні розлади, дитячий церебральний параліч, постінсультні стани;
  • патології опорно-рухового апарату: травми, післяопераційна реабілітація, сколіоз, артроз, тендовагініт, міозит, остеохондроз;
  • захворювання шлункового-кишкової системи: коліт, панкреатит, виразка, дискінезія жовчних шляхів;
  • гінекологічні розлади: клімакс, менструальна кровотеча, токсикоз вагітності, безпліддя та ін.

Після кожного використання виробу "Устілка плюс" його варто очищати за допомогою мильного розчину і проточної води. Якщо виробом користується не один пацієнт, а велика кількість людей (при санаторіях, лікарнях, профілакторіях), виріб слід дезінфікувати за допомогою нехлорвмісних знезаражувальних засобів.

Тип

Пристрій аплікаційний Ляпко плоский (ПАЛП)

Розмір, мм

116х298

Розмір ноги

43-46

Матеріал 

Гума медичного призначення

Матеріал голок

Мідь, залізо, нікель, цинк, срібло

Крок голки, мм

5

Загальна кількість голок 

2088

Виробник

Ляпко (Україна)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.