Пластир Омніфікс Еластік (Omnifix Elastic) 10см*2м, 1шт.

  • Виробники HARTMANN
  • Модель: 900601
  • Наявність: Є в наявності
  • 52 грн.

Ідеальний пластир для суцільної фіксації поверхні рани - це реально. Представляємо вашій увазі фіксуючу пов'язку на клейовий основі в рулоні - прозорий нетканий пластир Omnifix Elastic.

Пов'язка Omnifix Elastic відмінно підходить для закріплення на шкірі катетерів, канюль та інших допоміжний пристосувань в лікарській практиці. Виріб має клейовий шар на каучуковій основі, завдяки якому легко накладається.

Завдяки еластичності нетканого матеріалу пов'язки виріб зручно для використання на круглих і конусоподібних ділянках тіла - на суглобах, рухомих областях, де неможливо використання пов'язок іншого типу.

Пластир добре пропускає повітря, через що має місце профілактика мацерації шкіри навколо рани і прискорення епітелізації. Виріб не загинається, не відклеюється в процесі носіння пластиру на шкірі. При необхідності заміни пов'язка легко і також безболісно видаляється з поверхні шкіри, не залишаючи клейових слідів і хворобливих подразнень. Пластир часто використовують для дитячої та дуже чутливої шкіри, оскільки він має гіпоалергенні властивості.

У випадку, якщо пластир нанесений на зону, яку необхідно досліджувати за допомогою рентгенівських випромінювань, можна сміливо це робити, оскільки Omnifix Elastic індиферентний до рентгеноскопії.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.