Пов`язка Космопор Едванс (Cosmopor Advance) 25см*10см, 1шт.

  • Виробники HARTMANN
  • Модель: 901016
  • Наявність: Є в наявності
  • 26 грн.

Універсальним методом захисту рани від попадання вторинної бактеріальної інфекції є перев'язувальні матеріали Cosmopor Advance. Така пов'язка ідеально підходить для помірно ексудуючих ран і завдяки спеціальному прошарку активно вбирає весь секрет, що виділяється з пошкодженої ділянки шкірного покриву.

Виробник перев'язувальних матеріалів та інших медичних товарів Hartmann, який запатентував технологію пов'язки Cosmopor Advance, врахував всі потреби та особливості ран з помірним ексудатом. Пов'язка Cosmopor Advance виконана з м'якого нетканого полотна, гладкого на дотик і непомітного під одягом. Така пов'язка добре пропускає повітря до рани, прискорюючи її загоєння за рахунок нормалізації газообміну. Cosmopor Advance не вимагає додаткової фіксації на шкірі, оскільки її краї просякнуті адгезивним агентом - поліакрілатним клеєм, що забезпечує хорошу ступінь зчеплюваності зі шкірним покривом. Клей нанесений смужками по всій основі пов'язки. Клей поліакрілат гарантує відсутність небажаних шкірних реакцій, так як є гіпоалергенним речовиною. Після зняття пов'язки Cosmopor Advance на шкірі не залишається липких слідів і почервоніння.

Особливістю пластиру-пов'язки Cosmopor Advance є м'яка подушечка, яка розроблена за технологією ДрайБарьер. Подушечка характеризується високим поглинанням і вбирає весь ексудат з рани, не допускаючи виступання виділень за межі пов'язки. Поверхневий шар вбирає подушечки покритий дрібнопористої сіткою з поліетилену. Наявність SAF на поверхні рани гарантує правильний рівень вологості, завдяки чому пов'язка не прилипає до пошкодженої шкірі і знімається без болю та інших неприємних відчуттів.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.