Пов`язка Космопор I.V. (Cosmopor I.V.) 6см*8см, 1шт.

  • Виробники HARTMANN
  • Модель: 900805
  • Наявність: Є в наявності
  • 12236 грн.

Само собою, якщо має місце встановлення катетера, канюлі або зонда, важливо правильно підібрати фіксуюче пристосування, яке міцно тримало б виріб на шкірі і не викликало небажаних шкірних реакцій. Саме таке пристосування пропонує нам виробник медичної продукції Hartmann (Німеччина). Європейська якість використовуваних у виробництві перев'язувального засобу Cosmopor I.V.матеріалов гарантує надійність і безпеку при використанні вироби.

Пов'язка Cosmopor I.V. є клейким виробом, тобто автономно фіксується на шкірі пацієнта під катетером. Адгезивним агентом даного пристосування виступає синтетичний каучуковий клей, який не залишає липких слідів при заміні пластиру і не викликає почервоніння на місці кріплення.

Пов'язка Cosmopor I.V. виконана з нетканого м'якого матеріалу, дуже приємного на дотик. При носінні виріб не викликає дискомфорту, не обмежує рухів і надійно захищає рану під катетером від проникнення інфекцій, забруднень, вологи з навколишнього світу.

У пов'язці Cosmopor I.V. передбачена вбираюча подушечка, яка поглинає незначну кількість ексудату, який виділяється раною, і пом'якшує тиск катетера на шкіру. Подушечка не прилипає до рани і видаляється без болю. Виріб вважається повністю стерильним. Міняти пов'язку-пластир Cosmopor I.V. рекомендується від 1 до 2 разів на добу.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.