Пристрій аплікаційний Ляпко плоский Пояс "Малюк"з кроком 3,5мм

  • Виробники Ляпко
  • Модель: 20987
  • Наявність: Є в наявності
  • 430 грн.

Для людей з переважно сидячим способом життя важливо компенсувати малу рухливість за допомогою мануальних методик - масажів, фізіотерапії, рефлексотерапії. Одним з методів рефлексотерапії є використання аплікаторів Ляпко - спеціально розроблених пристроїв, які впливають на біологічно активні зони організму і активують запас внутрішньої енергії.

Одним з максимально ефективних пристроїв для аплікацій є пояс "Малюк". Цей масажер-аплікатор вважається комбінованим виробом, що об'єднує в собі дію статичних і динамічних аплікаторів, так звана "статика в динаміці", тобто виріб впливає на ваш організм тоді, коли ви знаходитесь в русі.

Пристрій аплікаційний Ляпко плоский (УАЛП) пояс "Малюк" - це 6 окремих пластин, які з'єднані двома поясами. Пояс дуже простий у використанні, його можна без зусиль надягати без сторонньої допомоги, адже він застібається на фіксаторах-фастексах. Пластини пояса виконані з прогумованого матеріалу, в який вбудовані голки. Крок голки - 3.5 мм, виріб підходить навіть для пацієнтів дитячого віку і людей з чутливою шкірою, оскільки щадяще впливає на шкірний покрив, що не проколюючи його, а лише надаючи легку вібраційну і мікромасажну дію. Загальна кількість голок у виробі - 980. Розмір кожної окремої пластини - 3.6х8.4 см, довжина поясів регулюється індивідуально.

Методика впливу УАЛП пояс "Малюк" заснована на китайській багатоголковій акупунктурі. Аплікатор надає механічну дію на м'які тканини, які надають рефлекторну відповідь на вплив у вигляді місцевих та загальних реакцій організму. Внаслідок цього припиняється надходження больових імпульсів до волокон нервової системи, полегшуються множинні патологічні стани. Крім механічної і рефлекторної дії, пояс "Малюк" надає гальвано-електричний вплив на активні зони організму, запускаючи всі важливі фізико-хімічні реакції і проводячи до клітин організму іони найважливіший металів - заліза, цинку, нікелю, срібла, міді.

Пояс "Малюк" від українського бренду Ляпко - це відмінний спосіб тонізувати або розслабити тканини організму. За допомогою виробу можна підвищити стійкість організму до інфекцій, підвищити стійкість до стресів, позбутися від болю в хребті, усунути безсоння. Залежно від обраного часу впливу і точки прикладання пояса пояс використовується для лікування і профілактики ряду захворювань, серед яких:

  • з боку нервової системи: люмбаго, неврит, невралгія, міастенія, істерія, безсоння, дитячий церебральний параліч;
  • з боку опорно-рухового апарату: остеохондроз, сколіоз, тендовагініт, міалгія, міозит;
  • з боку серцево-судинної системи: гіпер- і гіпотонія, стенокардія, кардіосклероз, варикоз;
  • з боку дихальної системи: респіраторні захворювання, пневмонія, ларингіт, бронхіальна астма;
  • з боку шлунково-кишкового трактаі: коліт, виразка шлунка і 12-палої кишки, дискінезія кишечника, панкреатит та ін.

Пояс "Малюк" широко використовується в домашніх умовах і при санаторно-профілактичних установах.

Тип

Пристрій аплікаційний Ляпко плоский (ПАЛП)

Конструкція 

6 пластин, 2 пояси

Розмір 1 пластини, мм

36х84

Матеріал

Гума медичного призначення

Матеріал голок

Мідь, цинк, залізо, нікель, срібло

Крок голки, мм

3.5

Загальна кількість голок

980

Виробник

Ляпко (Україна)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.