Гель для ран Prontosan, 30 мл

  • Виробники B.Braun
  • Модель: 400516
  • Наявність: Є в наявності
  • 534 грн.

Від догляду за рановою поверхнею безпосередньо залежить швидкість її загоєння. І гострі, і хронічні рани, які мають інфіковану або неінфіковану природу, потребують очищення, зволоження і дезінфекції для забезпечення нормального процесу відновлення шкірного покриву. Для цих цілей розроблена ціла лінійка продуктів B.Braun, невід'ємним кроком якої є використання гелю для ран Prontosan X.

Prontosan X являє собою прозорий нежирний гель без запаху. Продукт виконаний на водній основі, обсяг тюбика - 250 мл. До складу гелю входить бетаїн, бігуанід (полігексаніда), гідроксиетилцелюлоза, гліцерин і очищена вода. Засіб запобігає утворенню біоплівки на поверхні рани, тим самим прискорюючи її загоєння. Гель Prontosan X є ефективним дезинфікуючим засобом, який запобігає проникненню мікробів через пов'язку до тканин.

Гель для ран Prontosan X широко використовується в хірургії та травматології для лікування гострих і хронічних ран інфекційної і неінфекційної етіології. Ідеально Prontosan X підходить для очищення і знезараження важкодоступних і глибоких ран, які довго не загоюються. За допомогою гелю для Prontosan X від B.Braun терапії піддаються опіки І і ІІ ступеня, в тому числі хімічні та опіки після променевої терапії. Гель може використовуватися в терапії обморожень.

Перед нанесенням гелю Prontosan X від B.Braun ранова поверхня повинна бути добре промита та очищена. В ідеалі використовувати розчин для іригації ран Prontosan від B.Braun. Засіб наносять товстим шаром на всю поверхню рани. Пов'язку, яка накладається на рану, теж можна просочити гелем. Рана весь час повинна бути у вологому середовищі, тому міняти пов'язку з гелем Prontosan X від B.Braun потрібно при перших ознаках висихання, але не пізніше, ніж через місяць з моменту накладання першої аплікації.

Гель Prontosan X добре переноситься пацієнтами, не викликає неприємних відчуттів і побічних ефектів. У рідкісних випадках, якщо є індивідуальна непереносимість компонентів препарату, може відчуватися печіння. Якщо протягом півгодини печіння не проходить, потрібно змити гель.

Засіб Prontosan X не використовуються для нанесення на оболонку головного мозку, на слизову оболонку очей, на гиаліновий хрящ або в порожнину середнього чи внутрішнього вуха. Продукт не використовується з аніонними тензидами, розчинами для очищення, маслами, ферментами.

Тип

Гель для загоєння, зволоження, знезараження ран

Обсяг, мл

250

Склад

Очищена вода

Гліцерин
Гідроксиэтилцелюлоза

0.1 % бетаїн

0.1 % бігуанід (полігексаніду)

Зовнішній вигляд

Прозорий гель на водній основі, без запаху, нежирний

Производитель 

B.Braun (Германия)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.