ATRAUMAN Ag, атравматична,з антибактеріальними властивостями, стерильна. Розмір: 10*20 см.

  • Виробники HARTMANN
  • Модель: 499553
  • Наявність: Є в наявності
  • 290 грн.

ATRAUMAN Ag, атравматична,з антибактеріальними властивостями, стерильна. Розмір: 10*20 см.

Atrauman Ag / Атрауман Аг -застосовується на другий і третій стадії лікування ран, при опіках, пролежнях, скальпована ранах з ознаками інфікованості.
Срібловмісна пов'язка з антибактеріальними властивостями з поліамідної сітки, покритої іонами срібла, що впливають на грампозитивні і грамнегативні бактерії, включаючи штами MRSA.

При застосуванні необхідно:
- Розкрити стерильну внутрішню упаковку і вийняти пов'язку;
- Після видалення шару захисного паперу, накласти пов'язку на рану , потім зняти інший захисний шар паперу;
Atrauman Ag фіксується стерильною поглинаючою пов'язкою;
Антимікробна активність пов'язки зберігається до 7 днів.
Тонка і м'яка основа пов'язки легко моделюється на рані і має хорошу проникність для повітря і секрету рани. Гідрофобна структура сітчастого матеріалу попереджає вростання грануляцій в пов'язку та забезпечує її безболісну зміну.

Показання для використання

Рекомендується для стимуляції грануляцій при трофічних і діабетичних виразках, термічних і хімічних опіках, рваних і скальпована ранах, донорських ранах, саднах і подряпинах. Також використовується для фіксації розщеплених шкірних трансплантатів. Особливо підходить для пацієнтів з чутливою шкірою.

Особливості використання

Пов'язку необхідно підбирати відповідно до розмірів рани. Необхідно, щоб пов'язка виходила за краї рани на 1,5-2 см. Зміна пов'язки відбувається за потребою, раз в 1-3 дня. Для вторинної пов'язки рекомендується використовувати стерильні пов'язки або серветки з нетканого матеріалу.Ви можете придбати ATRAUMAN Ag, в Києві, в інтернет-магазині https://scalpel.com.ua за низькою ціною та оформити доставку по всій  Україні: в села та  міста Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Мариуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Кременчук, Біла Церква, Тернопіль, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Ужгород, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари та інші міста та села України.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.