Крокомір OMRON HJ-005-E

  • Виробники Omron
  • Модель: HJ-005-E
  • Наявність: Є в наявності
  • 595 грн.

Це класична модель відомої японської марки, що зарекомендувала себе як один з лідерів по виробництву медичної техніки. Принцип дії цього приладу заснований на відомій маятниковій технології. Фіксуючи коливання тіла людини під час ходьби за допомогою маятника, вбудованого в прилад, крокомір контролює всі ваші пересування як на вулиці, так і в приміщенні. Легкий та компактний прилад призначений для підрахунку кроків під час бігу підтюпцем та піших прогулянок. Він здатній стати гарним помічником в справі профілактики гіподинамії та цілого ряду захворювань, викликаних малорухливим способом життя.

Крокомір OMRON (ОМРОН) HJ-005-E – зручний, точний та простий у використанні прилад. Він оснащений великим, сучасним рідкокристалічним дисплеєм, на який виводяться показники про кількість пройдених кроків. Цей прилад здатний підрахувати до 99 999 кроків з високим ступенем точності (+/- 5% за тестовим вібратором). Регулятор чутливості, який вмонтований в крокомір, дає змогу швидко та легко налаштувати його більш індивідуально з урахуванням темпу та форми руху. За допомогою надійного кріпильного затиску апарат фіксується на поясі або передній кишені брюк. Завдяки його малогабаритності ( 63,5х36,3х23 мм) та легкості ( 24 г. разом з поживним елементом), він ніяк не завадить вашим рухам. Його джерело живлення – літієва батарея, яку за необхідністю завжди легко замінити. Прилад працює без погрішностей в діапазоні температур зовнішнього середовища від –10 до +40 градусів за Цельсієм. Виробник надає всі сертифікати якості та гарантує достатній термін експлуатації цього приладу.

Крокомір допоможе вам легко дисциплінувати себе та отримати звичку до активного способу життя, що стане чудовим вкладом у ваше здоров’я та довголіття.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.