Пов`язка Космопор Е (Cosmopor Е) 10см*8см, 1шт.

  • Виробники HARTMANN
  • Модель: 900873
  • Наявність: Є в наявності
  • 43928 грн.

Для невеликих за розміром і незначних за ступенем пошкодження післяопераційних ран і інших ран на шкірі рекомендується використовувати пов'язки з самофіксуючим шаром. Саме такою пов'язкою-фіксатором є виріб Cosmopor Е.

Виробник перев'язувальних матеріалів Hartmann, відомий у всьому світі винятковою якістю і надійністю своєї продукції, пропонує нам пов'язку, яка за своїм виглядом нагадує великий прямокутний пластир. Пов'язка Cosmopor Е виконана з нетканого синтетичного матеріалу - поліестеру, такий матеріал відмінно перешкоджає проникненню в рану шкідливих бактерій із зовнішнього середовища, в тому числі і з рідин. У ролі адгезивного матеріалу, який забезпечує міцну фіксацію пристосування на шкірі, виступає гіпоалергенний каучук синтетичного походження. Захисним шаром клейової речовини служить оброблений силіконом папір, на яку нанесена розмітка для зручності експлуатації виробу.

Щоб пов'язка не прилипала до рани, на пов'язці є спеціальна подушечка з високою здатністю поглинати ексудат з рани. Подушечка двошарова. Перший шар - це матеріал, який контактує безпосередньо з раною. Він складається з поліетилену і перешкоджає прилипанню подушечки до поверхні рани. Другий шар - це шар віскози, який і вбирає секрет з пошкодженого шкірного покриву.

 Пов'язка підбирається індивідуально під розмір рани. Потрібно наклеїти пов'язку так, щоб подушечка повністю покривала поверхню рани. Продукт Cosmopor Е є стерильним.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.