Пов`язка Пермафоам Конкейв (Permafoam Concave) 16,5см*18см, 1шт.

  • Виробники HARTMANN
  • Модель: 409429
  • Наявність: Є в наявності
  • 233 грн.

Пов'язка для помірно і сильно ексудуючих ран повинна не лише поглинати всі виділення з поверхні рани, але і бути надійним бар'єром для проникнення інфекційних мікроорганізмів із зовні для перешкоди вторинного інфікування.

Перев'язувальний матеріал Permafoam Concave - це оптимальне рішення для тих випадків в травматології, хірургії або дерматології, коли рана має погану тенденцію до загоєння і сочиться. Висока сорбційна здатність пов'язки Permafoam Concave обумовлена спеціальною структурою матеріалу, з якого вона виконана. В основі перев'язувального засобу Permafoam Concave - поліуретан пористої текстури, при цьому діаметр пор у зовнішній і у внутрішній поверхні виробу відрізняється. Контактуючий з раною шар має діаметр пор більший, ніж зовнішній (всередині від 400 до 500 мікрон, зовні - 1000 мікрон). Також зовнішні пори замкнуті, а внутрішні мають градієнт - від більших біля рани до менших всередині пов'язки. Завдяки такій будові матеріалу досягається той самий вертикальний капілярний ефект, який і допомагає матеріалу утримати ексудат всередині пов'язки Permafoam Concave.

Особливістю механізму поглинання ексудату є те, що в його основі закладено не тільки фізичні (різниця діаметра пір матеріалу), а й хімічні властивості гідрофільного матриксу вироби (рідкі виділення утворюють хім.з'єднання зі структурою матеріалу, а також з мікрополем губки). Саме завдяки сукупності цих властивостей досягається чудовий ефект дренажу від використання пов'язки Permafoam Concave.

Характеритик перев'язувального засобу Permafoam Concave від Hartmann:

  • нормалізація вологості і рН на поверхні рани;
  • прискорення процесів гранулювання;
  • очищення рани;
  • поглинання всього ексудату;
  • повітропроникність;
  • ізоляція від впливу навколишнього середовища.

До клінічних випадків, коли слід використовувати Permafoam Concave, відносяться пролежневі ураження шкіри, опіки 2 ступеня, глибокі розсічені рани, хронічні шкірні ушкодження, трофічні і діабетичні виразки та інші клінічно неінфіковані дефекти шкіри.

Не використовується Permafoam Concave для лікування грибкових уражень, опіків 3 ступеня і в області відкритих кісткових і м'язових тканин. Не можна обробляти шкіру, куди буде накладатися Permafoam Concave, окислювальними засобами (гіпохлорит, перекис водню), оскільки агресивне середовище цих речовин здатне пошкодити матеріал пов'язки.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.