Опер тейп пейпер (Oper tape paper) хірургічна пластир на паперовій основі, 5м х 2,5 см, 1шт.

  • Виробники Iberhospitex
  • Модель: 38101
  • Наявність: Є в наявності
  • 46327 грн.

Для фіксації допоміжного інструментарію (дренажі, катетери) і перев'язувальних матеріалів (бинти, компреси) на чутливій шкірі протягом тривалого часу потрібен надійний пластир, який би володів гіпоалергенними властивостями, був зносостійким, забезпечував би надійний захист поверхні рани від попадання інфекцій. Саме таким пластиром і є Oper tape paper.

Виробник Iberhospitex (Іспанія) використовує в своєму виробництві тільки гіпоалергенні матеріали, саме тому вироби бренду настільки популярні серед алергіків і в неонатології на ніжній шкірі немовлят.

Пластир Oper tape paper виконаний з натуральної целюлози, яка добре пропускає повітря під пов'язку, забезпечуючи хороший газообмін шкірного покриву. Стрічка Oper tape paper підходить для тих, кому необхідна часта заміна пов'язок і тривала їх носка на шкірі.

Як адгезивний шар в пластирі Oper tape paper використовується акрілатний клей, за допомогою якого виріб надійно фіксує всі види перев'язок і бинтів, дренажів, зондів, катетерів. Після зняття з шкіри акрілат не залишає липких слідів.

Лейкопластир Oper tape paper не є стерильним продуктом. Виріб відповідає всім сертифікатам якості і не містить латексних складових.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.