Прозора пов’язка Опер ізі (Oper easy) на поліуретановій основі, 7,2 х 5 см, 1шт.

  • Виробники Iberhospitex
  • Модель: 37900
  • Наявність: Є в наявності
  • 27699 грн.

Захисні властивості пластиру Oper easy від іспанського виробника перев'язувальних матеріалів складно применшити. Цей пластир виконаний зі спеціальної поліуретанової плівки, яка володіє подвійними властивостями: з одного боку, плівка пластиру відмінно захищає рану від попадання бактерій, які могли б викликати вторинне інфікування, і механічних забруднень, а з іншого боку - відмінно пропускає повітря і парові потоки крізь покриття пов'язки, що прискорює загоєння поверхні рани шляхом вентиляції.

Пов'язка Oper easy - повністю прозора. Ця її властивість дає можливість контролювати процес загоєння рани візуально і вчасно втрутитися, якщо щось пішло не так. Плівка поліуретану має високий ступінь еластичності, що дозволяє локалізувати виріб на рухомих областях, наприклад, на суглобах.

Акрілатний клей в основі липкої складової пластиру Oper easy забезпечує відмінну адгезію з поверхнею шкіри. Гіпоалергенність матеріалу не дозволяє шкірі мацеруватися і дратуватися під пов'язкою. Продукт повністю стерильний і підходить для використання на чутливій шкірі.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.